2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Psie Pole
Dodane 27 kwietnia 2024

PILNIE Praca Biurowa Wrocław Sołtysowice WIP

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Obowiązki:

  • Odbieranie telefonów i odpowiadanie na zapytania telefonicznie lub mailowo.

  • Zarządzanie kalendarzami i koordynowanie spotkań.

  • Wykonywanie zadań administracyjnych

  • Zarządzanie wpisami do bazy danych klientów.

  • Dokumentowanie informacji finansowych.

  • Sprawdzanie stanu zapasów i zamawianie potrzebnych materiałów.

  • Pomoc w tworzeniu prezentacji i raportów.

Wymagania

  • Minimum Dyplom ukończenia szkoły średniej, znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne (werbalne i pisemne).

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera, w tym znajomość produktów Microsoft Office, takich jak Word, PowerPoint i Excel.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 876905839