2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Mikołów
  6. Budowa / remonty - Centrum
Dodane 20 maja 2024

Pilnie poszukiwany ślusarz

Lokalizacja

Mikołów, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oferta pracy - ŚLUSARZ

Firma PALSERWIS SP. Z O.O. Mikołów, ul. Towarowa 11D NIP: 6351529108, Regon : 273657760 poszukuje do pracy pracownika na stanowisko :

Ślusarz

Zakres obowiązków:

Wykonywanie prac ślusarskie

•   składanie konstrukcji według rysunku technicznego,

•   przygotowanie materiału do produkcji,

•   szlifowanie, wiercenie.

Wymagania:

•   wykształcenie zawodowe lub średnie (kierunkowe),

•   umiejętność czytania rysunku technicznego,

•   posługiwanie się narzędziami pomiarowymi i elektronarzędziami,

•   dokładność, samodzielność i dobra organizacja pracy,

•   umiejętność pracy w zespole,

•   punktualność i zaangażowanie.

•    Mile widziane :

•   Uprawnienia i obsługa suwnicy z poziomu „0”.

•   Doświadczenie

Oferujemy:

•   pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

•   wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

•   przyjazną atmosferę i wysoką kulturę pracy,

•   możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

•   możliwość przyuczenia do obsługi maszyn,

•   ubezpieczenie grupowe PZU Życie S.A.

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Centrum
ID: 851522829