2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Mazowieckie
  6. Opieka nad dziećmi - Ożarów Mazowiecki
Dodane 28 kwietnia 2024

PILNE: Zatrudnimy POMOC do opieki nad dziećmi do lat 3 (OŻARÓW MAZ)

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

"Akademia Pod Aniołkami" przyjmie do nowego punktu opieki w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Partyzantów. Strona www.podaniolkami.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Do zadań pomocy dla dziennego opiekuna należy w szczególności:

- zagwarantowanie właściwej opieki pielęgnacyjnej oraz edukacyjnej, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dziecka

- pomoc w prowadzeniu zajęć opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych, uwzględniających rozwój psychomotoryczny dziecka, właściwych do wieku dziecka,

- wykonywanie codziennych czynności higieniczno-opiekuńczych związanych z opieką nad dziećmi z zakresu: karmienia, mycia, układania do snu, przewijania itp.

DOŚWIADCZENIE: Atutem będzie doświadczenie pracy z dziećmi do lat 3.

OFERUJEMY: Umowę po odbyciu okresu próbnego, adekwatne wynagrodzenie oraz bardzo dobrą atmosferę w miejscu pracy. Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
ID: 761597727