2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Katowice
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Bogucice
Dodane 09 kwietnia 2024

PILNE! - Konsultant z językiem niemieckim - czaty i maile

Wynagrodzenie

7 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Praca zdalnaRekrutacja online

Przez pierwsze kilka tygodni pracujemy stacjonarnie w Katowiczah. Potem pracujemy zdalnie.

Szukamy kandydatów lokalnego rynku woj. Śląskiego

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów niemieckojęzycznych poprzez czat oraz mail

  • Udzielanie informacji dotyczących statusów zamówień oraz dostaw

  • Rozwiązywanie problemów i reklamacji klientów

  • Zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu rozwiązania problemów klientów

  • Przegląd zgłoszonych problemów w uzgodnionym czasie realizacji i standardach jakości

  • Zachowanie profesjonalizmu i pozytywnego podejścia w kontakcie z klientem

Oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i wielozadaniowość

  • Doskonała umiejętność obsługi komputera oraz MS Office

Informacje dodatkowe:

  • elastyczny grafik

  • Dni pracy: poniedziałek - piątek

  • Zapewniamy trening przygotowujący do pracy, wliczony w wynagordzenie.

Rekrutacja zdalna:

  • Screen 10 minut.

  • Video Interview 30 minut.

  • Weryfikacja językowa zadanie online do wypełnienia.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 904241077