2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Góra Kalwaria
Dodane 23 kwietnia 2024

Pilarz – Ślusarz do obsługi piły taśmowej

Lokalizacja

Góra Kalwaria

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma produkcyjna zajmująca się obróbką metalu poszukuje osoby na stanowisko

Pilarz – Ślusarz

Miejsce pracy: Góra Kalwaria

Opis stanowiska:

- obsługa piły taśmowej,

- nadzór nad magazynem materiałów,

- obsługa elektronarzędzi,

- cięcie, wiercenie, szlifowanie, gratowanie,

- przygotowanie materiału do spawania,

- obróbka materiału po spawaniu,

- nadzór nad wykonanymi częściami,

- przyjęcia dostaw,

- współpraca z innymi działami firmy

 Wymagania:

- zaangażowanie, brak nałogów, chęć do nauki, pracowitość,

- znajomość rysunku technicznego

- umiejętność korzystania i dbania z elektronarzędzi oraz zdolności manualne

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu zaangażowania i pracowitości

-dla osób pracowitych możliwości rozwoju i nauki przy obsłudze maszyn skrawających

- praca w systemie 1-zmianowym 7:00-15:00

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie CV lub kontakt

telefoniczny 69*******27 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00- 15:00

Lokalizacja

Góra Kalwaria,

Mazowieckie

Mazowieckie, Góra Kalwaria
ID: 912290694