2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Małopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Tarnów
Dodane 09 maja 2024

Pilarz / Drwal / Koszenie trawy / Na stałe lub dorywczo

Wynagrodzenie

31 - 37 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Oferujemy stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie, która zajmuje się pielęgnacją i utrzymaniem zieleni na terenie Tarnowa i okolic.

Twoje obowiązki:

  • Wycinka drzew i krzewów (z ziemi)

  • Koszenie trawników

  • Pielęgnacja i przycinanie roślin

  • Cięcie drewna piłą mechaniczną oraz rąbanie drewna łuparkami

  • Praca przy rębaku do gałęzi, załadunek materiału

  • Wykonywanie prac porządkowych i sprzątanie terenu po pracy

Nasze wymagania:

  • Sprawnie posługiwać się piłą łańcuchową

  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu zleceń

  • Zawodowe doświadczenie w pracy z zielenią miłe widziane

  • Prawo jazdy kat. B miłe widziane

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie 22-27 zł / godz. netto (z możliwością szybkiego rozwoju)

  • Terminowe wypłaty

  • Możliwość pracy na pełnym etacie lub dorywczo

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Jeśli jesteś zainteresowany, zachęcamy do kontaktu lub przesłania CV. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami!

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 917139767