2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Gdańsk
  7. Kucharz - Oliwa
Kasia
Dodane 22 kwietnia 2024

Pierogarnia Mandu w Gdańsku zatrudni pracowników kuchni

Wynagrodzenie

24 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dostępne stanowiska:

  • zmywalnia naczyń

  • produkcja (praca rozpoczyna się od 1:00 lub 2:00 w nocy)

  • gotowanie pierogów

  • lepienie pierogów

Dostępna lokalizacja:

  • Mandu Oliwa ul. Kaprów 19d Gdańsk

Wymagania i obowiązki:

  • pozytywne nastawienie

  • chęć do pracy

  • uśmiech

  • dyspozycyjność przynajmniej 3 dni w tygodniu

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • komunikatywność

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole

  • stawka na produkcji od 28 zł na rękę + dodatek nocny

  • stawka na gotowaniu pierogów od 25 zł na rękę

  • stawka na lepieniu pierogów od 22 zł na rękę

  • stawka na zmywalni naczyń od 24 zł na rękę

  • od maja do sierpnia dodatek sezonowy + 2 zł do każdej godziny

  • możliwość szybkich podwyżek wynikających z dużego zaangażowania

  • atrakcyjne warunki pracy, klimatyzowana kuchnia

  • elastyczny grafik

  • stażowe w formie dodatku 0,60 zł do każdej godziny po roku współpracy, w formie 1,20 zł po 2 latach współpracy wypłacane co miesiąc !! po 5 latach współpracy wyjazd do dowolnego miasta w Europie dla dwóch osób (lot + hotel)

  • możliwość wprowadzania nowych propozycji do karty MENU i co za tym idzie nagrody finansowe

  • duże imprezy integracyjne dwa razy do roku

  • miesięczny konkurs na pracownika miesiąca, w którym wygrywają dwie osoby i zdobywają po 250 zł

  • możliwość rozwoju na lidera stanowiskowego, managera restauracji

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 661774023