2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Gdynia
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Kasia
Dodane 09 maja 2024

Pierogarnia Mandu w Gdańsku zatrudni obsługę kelnerską

Wynagrodzenie

21,20 - 27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dostępne lokalizacje:

  • Mandu Centrum ul. Elżbietańska 4/8 Gdańsk

  • Mandu Oliwa ul. Kaprów 19d Gdańsk

Wymagania i obowiązki:

  • pozytywne nastawienie

  • chęć do pracy

  • uśmiech

  • dyspozycyjność przynajmniej 3 dni w tygodniu

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • komunikatywność

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie na start od 21,2 zł do 23,50 zł na rękę

  • atrakcyjne warunki pracy, klimatyzowana sala

  • elastyczny grafik

  • premie sprzedażowe

  • premie uznaniowe

  • stażowe w formie dodatkowej stawki po roku współpracy !! po 5 latach współpracy wyjazd do dowolnego miasta w Europie dla dwóch osób (lot + hotel)

  • możliwość wprowadzania nowych propozycji do karty MENU i co za tym idzie nagrody finansowe

  • duże imprezy integracyjne dwa razy do roku

  • miesięczny konkurs na pracownika miesiąca, w którym wygrywają dwie osoby i zdobywają po 250 zł

  • możliwość rozwoju na lidera stanowiskowego, managera restauracji

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 668398740