2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Śródmieście
Dodane 14 maja 2024

Pielęgniarka w Centrum Medycznym z językiem rosyjskim

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Medyczne mieszczące się w dwóch lokalizacjach na Powiślu oraz Pradze Południe zatrudni pielęgniarkę.

Obowiązki:

  • Pobieranie materiałów do badań laboratoryjnych

  • Szczepienie pacjentów

  • Przygotowywanie gabinetów

  • Asysta przy zabiegach

  • Dbanie o zaopatrzenie placówki

  • Współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia efektywnej obsługi pacjentów

Wymagania:

  • Studia pielęgniarskie ukończone w Polsce

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku i przynajmniej dwie soboty w miesiącu

  • Empatyczność, komunikatywność i zaangażowanie

  • Odpowiedzialność i dokładność w wykonywania powierzonych zadań

  • Znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do soboty

  • Pracę w pełnym / niepełnym wymiarze godzin

  • Umowę zlecenie / B2B

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony zespołu

  • Pracę w dynamicznym zespole w rozwijającym się centrum medycznym

  • Rabaty na usługi medyczne realizowane w centrum

Mile widziane:

  • Kurs szczepień

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 916652143