2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Pomorskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Słupsk
Dodane 15 maja 2024

Pielęgniarka środowiskowa / Pielęgniarz środowiskowy - NZOZ Auxilium

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z ciągłym rozwojem, Przychodnia NZOZ AUXILIUM w Słupsku poszukuje kandydatek/ów na stanowisko: Pielęgniarka środowiskowa / Pielęgniarz środowiskowy.

Twój zakres obowiązków:

- czynności związane z pielęgniarstwem środowiskowo-rodzinnym oraz pracą w gabinecie,

- prowadzenie i przekazywanie dokumentacji medycznej oraz sprawozdawczości w tym zakresie,

- wypełnianie medycznej dokumentacji elektronicznej,

- wykonywanie badań związanych z powyższym zakresem świadczeń,

- praca na cały etat w systemie zmianowym,

- w pierwszej kolejności wizyty u pacjentów + gabinet zabiegowy, w pozostałym czasie praca w rejestracji (odbieranie telefonów, przyjmowanie zleceń na leki itp., wprowadzanie wyników badań, przyjmowanie deklaracji).

Nasze wymagania:

- wykształcenie min. średnie medyczne - preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo,

- kurs kwalifikacyjny dla pielęgniarek środowiskowych/rodzinnych lub szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego, środowiskowego/ środowiskowo-rodzinnego (ukończone, w trakcie lub chęć rozpoczęcia),

- aktualne prawo wykonywania zawodu,

- umiejętność samodzielnego planowania i organizowania pracy w terenie,

- komunikatywność i empatia w kontaktach z pacjentami oraz ich rodzinami,

- umiejętność pracy w zespole,

- znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,

- zaangażowanie w dbanie o dobro pacjenta oraz wykazywanie się profesjonalizmem w działaniu.

Mile widziane:

- kursy specjalistyczne z zakresu: szczepień ochronnych, zapisu i interpretacji EKG,

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- obsługa programu mMedica,

- znajomość języka angielskiego, rosyjskiego.

To oferujemy:

- forma umowy do uzgodnienia (umowa zlecenie, B2B),

- stabilne miejsce pracy,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- praca w życzliwym i zaangażowanym zespole pielęgniarek i lekarzy,

- praca w centrum Słupska.

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza kontaktowego OLX.

Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Praktyka Lekarzy Rodzinnych AUXILIUM Lidzińska, Słojka, Dołek Sp.j. z siedzibą w Słupsku danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym, w zakresie wykraczającym poza dane wskazane w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami obowiązującego prawa, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000).

Potwierdzam, iż mam świadomość, że podstawę dla przetwarzania podanych przeze mnie danych osobowych w ww. celu – w zakresie określonym w art. 221 § 1 Kodeksu pracy – stanowią przepisy obowiązującego prawa.

KLAUZULA INFORMACYJNA:

Administratorem danych osobowych podanych w ramach procesu rekrutacyjnego jest Praktyka Lekarzy Rodzinnych AUXILIUM Lidzińska, Słojka, Dołek Sp.j. ul. Jana Pawła II 1, 76-200 Słupsk. Dane osobowe wskazane w zgłoszeniu rekrutacyjnym są przetwarzane zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, wyłącznie w celu związanym z przeprowadzeniem danej rekrutacji lub w przypadku wyrażenia odrębnej zgody, również w ramach przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora. Dane osobowe przetwarzane są, w odpowiednim zakresie, na podstawie przepisów prawa - art. 221 § 1 Kodeksu pracy oraz na podstawie zgody osoby dokonującej zgłoszenia, tj. art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej RODO oraz przepisów powszechnie obowiązujących.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Udzielona zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać w każdym czasie cofnięta, z zastrzeżeniem wpływu na takiego cofnięcia na proces rekrutacji. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 918469449