2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Łódzkie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Łódź
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Polesie
Dodane 11 kwietnia 2024

Pielęgniarka Specjalistka ds. Odwszawiania

Wynagrodzenie

45 - 55 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

PTA STUDIO- nowoczesne studio treningu personalnego / mentalnego / medycznego / fizjoterapii / dietetyki, w związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Pielęgniarki Specjalistki ds. Odwszawiania u dzieci i dorosłych.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie szczegółowych badań skóry głowy pacjentów w celu wykrycia wszy i gnid.

  • Aplikacja odpowiednich środków medycznych i naturalnych służących do eliminacji wszy i gnid.

  • Prowadzenie edukacji pacjentów oraz ich rodzin w zakresie profilaktyki przeciwpasożytniczej oraz metod eliminacji wszy.

  • Monitorowanie postępów leczenia oraz przeprowadzanie kontrolnych badań skóry głowy.

  • Utrzymywanie dokumentacji medycznej i raportowanie wyników leczenia.

  • Dbanie o wysoki standard higieny podczas wykonywania zabiegów.

  • Współpraca z innymi specjalistami w ramach działań profilaktycznych i edukacyjnych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie medyczne, preferowane kierunki: pielęgniarstwo, medycyna, technik zdrowia publicznego.

    • Mile widziane doświadczenie w pracy z zakażeniami skórnymi lub w pediatrii.

    • Znajomość procedur sanitarnych i umiejętność stosowania środków ochrony osobistej.

    • Wysokie umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy z pacjentami w różnym wieku.

    • Cierpliwość, empatia oraz profesjonalne podejście do pacjentów i ich rodzin.

    • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w organizacji własnej pracy.

    • Aktualne prawo wykonywania zawodu.

    Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia (weekendy)

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu specjalistów.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez OLX.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 910759149