2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Katowice
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Dąbrówka Mała
Dodane 19 kwietnia 2024

Pielęgniarka/Ratownik medyczny

Wynagrodzenie

40 - 60 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Dąbrówka Mała

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Placówka medyczna Vigor Point Katowice o profilu medycyny sportowej, medycyny rodzinnej oraz endokrynologii poszukuję pracowników na stanowiska: pielęgniarskie oraz ratownika medycznego w formie pracy dorywczej.

Wymiar pracy: praca dodatkowa.

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, kontrakt.

Lokalizacja: Katowice

Wymagania

  • Komunikatywność;

  • Podstawowa znajomość j. angielskiego;

  • licencjat/magister pielęgniarstwa;

  • uprawnienia ratownika medycznego;

  • znajomość oprogramowania Microsoft Office oraz Excel.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z zespołem medycznym w zakresie badań krwi, diagnostyki i leczenia;

  • Pobór materiału do badań laboratoryjnych;

  • iniekcję dożylne i domięśniowe;

  • Ściąganie szwów;

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej (EDM).

Oferujemy:

  • Normowany czas pracy;

  • Możliwość poszerzenia swoich kompetencji poprzez kursy doszkalające;

  • Pracę w przyjemnej atmosferze wraz ze zgraną kadrą medyczną.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąbrówka Mała
ID: 912741137