2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Mokotów
Dodane 03 maja 2024

Pielęgniarka POZ - Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zadania na stanowisku to:

  • praca w gabinecie zabiegowym i punkcie szczepień

  • wykonywanie czynności diagnostycznych, pielęgnacyjnych i leczniczych

  • prowadzenie dokumentacji medycznej

Oczekujemy:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu

  • ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa: rodzinnego, środowiskowego, środowiskowo-rodzinnego, opieki długoterminowej, środowiska nauczania i wychowania, zachowawczego, promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej

  • ukończony kurs szczepień, wykonywania i interpretacji zapisu EKG oraz RKO

  • empatyczne reagowanie na potrzeby Pacjentów

  • zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

  • chęć nabywania praktycznej wiedzy

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z dziećmi.

Oferujemy:

  • Indywidualnie dopasowaną formę i warunki zatrudniania,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Możliwość współpracy z profesjonalistami oraz wsparcie doświadczonych pracowników,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Dobrą atmosferę pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 911278337