2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Gliwice
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Trynek
Dodane 24 maja 2024

Pielęgniarka/Położna/Ratownik/Diagnosta - pobrania krwi w domu

Lokalizacja

Gliwice, Trynek

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Aplikacja HomeLab24 poszukuje osób pobierających (pielęgniarki, położne, ratownicy medyczni, diagności laboratoryjni) do pobierania materiału u pacjenta w domu i dostarczenia próbek do laboratorium lub punktu pobrań. Możliwe wykonywanie również dodatkowych usług w zależności od uprawnień w danym zawodzie oraz doświadczenia.

Lokalizacja: Gliwice i/lub Sośnicowice, Knurów, Szczygłowice, Stanowice, Racibórz, Ruda Śląska, Tychy, Tarnowskie Góry.

Wymagania:

  • wykształcenie medyczne po kierunku: pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, analityka medyczna;

  • czynne prawo wykonywania zawodu;

  • wymagane doświadczenie w pobieraniu krwi;

  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu dodatkowych usług (w zależności od wykonywanego zawodu);

  • czynne prawo jazdy kat. B.;

Warunki pracy:

  • praca dodatkowa;

  • elastyczny czas pracy (nie wymagamy dyspozycyjności godzinowej);

  • samodzielność w działaniu;

  • dobre warunki finansowe;

  • teren pracy zależny od własnych preferencji;

  • dodatkowo zwrot pieniędzy za paliwo i eksploatację samochodu (kilometrówka);

  • pełne wyposażenie: sprzęt i środki bezpieczeństwa.

Obowiązki:

  • pobieranie materiału (krew, wymazy itp.) u pacjentów w domu;

  • dostarczenie pobranego materiału do laboratorium lub punktu pobrań;

  • wykonywanie dodatkowych usług w zależności od uprawnień w danym zawodzie oraz doświadczenia.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Trynek
ID: 920636169