2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Wrocław
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Krzyki
Dodane 01 czerwca 2024

Pielęgniarka/ Położna

Wynagrodzenie

60 - 80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

VitMeuUp Centrum Profilaktyki Zdrowia ogłasza rekrutację na nowe stanowiska pracy!

Stanowisko: Pielęgniarka lub Położna

Opis stanowiska: Jesteśmy dynamicznym centrum profilaktyki zdrowia, specjalizującym się w terapiach holistycznych Poszukujemy kompetentnej pielęgniarki lub położnej, która dołączy do naszego zespołu i będzie odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości opieki pacjentom.

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie profesjonalnych terapii witaminowych zgodnie z najwyższymi standardami, zgodnie z zaleceniami lekarskimi i zgodne z EBM

  • Współpraca z pacjentami w celu zrozumienia ich potrzeb i zapewnienia im odpowiedniego wsparcia medycznego.

  • Wykonywanie procedur medycznych z należytą starannością i dbałością o higienę.

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej i utrzymywanie aktualnych i dokładnych zapisów pacjentów.

  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju zawodowym poprzez uczestnictwo w szkoleniach i aktualizację wiedzy.

Wymagania:

  • Posiadanie aktualnego prawa wykonywania zawodu pielęgniarki lub położnej.

  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole.

  • Wrażliwość na potrzeby pacjentów oraz empatia.

  • Rzetelność, odpowiedzialność i dbałość o jakość świadczonych usług.

  • Znajomość i wiedza z zakresu medycyny komplementarnej.

  • Posiadanie własnego samochodu i aktualne prawo jazdy.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy, dostosowane do potrzeb pacjentów.

  • Szkolenia z zakresu terapii medycyny światowej w celu poszerzenia Twoich umiejętności.

  • Pracę w spokojnym środowisku w młodym zespole.

  • Odpowiednie wynagrodzenie z możliwością dodatkowych premii.

Jeśli jesteś doświadczoną i zaangażowaną pielęgniarką lub położną, zainteresowaną pracą w centrum profilaktyki zdrowia, zapraszamy do przesłania CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych lub skorzystanie z formularza aplikacyjnego na naszej stronie internetowej.

Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam w zapewnianiu najwyższej jakości opieki pacjentom.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 558533540