2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Mokotów
Dodane 23 kwietnia 2024

Pielęgniarka/Pielęgniarz w POZ

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Centrum Medyczne Mokotów podejmie współpracę z pielęgniarką/ pielęgniarzem do pracy w Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla osób dorosłych. Praca w wymiarze 40h tygodniowo ale rozważymy również inne propozycje. Poradnia czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-18.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie podstawowych czynności pielęgniarskich oraz pobieranie krwi

  • Kwalifikacja i wykonywanie szczepień

  • Prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu

  • Dyspozycyjność

  • Uprzejmość, samodzielność, komunikatywność

  • Chęć nauki i rozwoju

  • Mile widziany ukończony kurs szczepień oraz EKG.

Warunki:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenie lub umowy kontraktowej. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pośrednictwem portalu OLX.

Zapraszamy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 896227301