2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Katowice
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Piotrowice-Ochojec
Dodane 26 kwietnia 2024

Pielęgniarka/Pielęgniarz w Ośrodku Dializ w Katowicach, Diaverum

Wynagrodzenie

6 500 - 8 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Piotrowice-Ochojec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Diaverum to czołowy światowy dostawca usług w dziedzinie opieki nefrologicznej, skupiony na poprawie jakości życia pacjentów z chorobami nerek.

Dysponujemy ponad 30-letnim doświadczeniem w leczeniu chorób nerek – jesteśmy w tej dziedzinie liderem. Obecnie prowadzimy działalność w 24 krajach. Zatrudniamy ponad 13 tysięcy zmotywowanych pracowników, świadczących usługi ponad 40 tysiącom pacjentów.

 Obecnie do naszego zespołu w Ośrodku Dializ w Katowicach poszukujemy Pielęgniarza / Pielęgniarki.

Zakres obowiązków:

Zapewnienie wysokiego poziomu opieki pielęgniarskiej pacjentom ośrodka dializ

Wymagania:

Praktyczne umiejętności wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza

Aktualne prawo wykonywania zawodu

Orientacja na pacjenta oraz dobra organizacja pracy własnej

Obsługa komputera, znajomość MS Office

Doświadczenie w dializoterapii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, w oparciu o umowę o pracę

Możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności (także dyżury nocne i w soboty)

Wynagrodzenie zasadnicze: od 6500 do 8200 zł brutto + dodatki

Program szkoleniowy z zakresu dializoterapii akredytowany przez międzynarodową organizację EDTNA potwierdzany certyfikatem

Wsparcie Mentora w okresie wdrożenia

Pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości sprzęcie specjalistycznym

Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym i wspierającym zespole (polubisz pracę z nami!)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Piotrowice-Ochojec
ID: 807095315