2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Pomorskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Gdańsk
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Żabianka - Wejhera - Jelitkowo - Tysiąclecia
Dodane Dzisiaj o 07:34

Pielęgniarka / Pielęgniarz w Ośrodku Dializ w Gdańsku, Diaverum Polska

Wynagrodzenie

6 700 - 8 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Żabianka - Wejhera - Jelitkowo - Tysiąclecia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Diaverum to czołowy światowy dostawca usług w dziedzinie opieki nefrologicznej, skupiony na poprawie jakości życia pacjentów z chorobami nerek.

Dysponujemy ponad 30-letnim doświadczeniem w leczeniu chorób nerek – jesteśmy w tej dziedzinie liderem. Obecnie prowadzimy działalność w 24 krajach. Zatrudniamy ponad 13 tysięcy zmotywowanych pracowników, świadczących usługi ponad 40 tysiącom pacjentów.

Obecnie do naszego zespołu w ośrodku dializ w Gdańsku poszukujemy Pielęgniarza / Pielęgniarki.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie wysokiego poziomu opieki pielęgniarskiej pacjentom ośrodka dializ

Wymagania:

  • Praktyczne umiejętności wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu

  • Orientacja na pacjenta oraz dobra organizacja pracy własnej

  • Obsługa komputera, znajomość MS Office

  • Doświadczenie w dializoterapii będzie dodatkowym atutem

  • Chęć do dzielenia się wiedzą i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Elastyczne formy zatrudnienia (możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt / zlecenie rozliczane godzinowo)

  • Możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności

  • Wynagrodzenie podstawowe od 6700 zł brutto (dla osób bez doświadczenia) do 8200 zł brutto

  • Udział w programie szkoleniowym z zakresu dializoterapii akredytowany przez międzynarodową organizację EDTNA potwierdzany certyfikatem

  • Wsparcie Mentora

  • Pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości sprzęcie specjalistycznym

  • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym i wspierającym zespole

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Żabianka - Wejhera - Jelitkowo - Tysiąclecia
ID: 801040606