2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Łódzkie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Łódź
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Bałuty
Dodane 04 kwietnia 2024

Pielęgniarka/Pielęgniarz - Pracownia TK/RM WizjaMED Łódź

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

wizjaMED to sieć pracowni diagnostyki obrazowej w całej Polsce specjalizujących się w badaniach tomografem komputerowym i rezonansem magnetycznym.

Nowoczesny sprzęt, wyspecjalizowana kadra, dużo empatii, pozytywnego podejścia i ciągły rozwój – wyznaczamy zupełnie nowe standardy opieki medycznej w zakresie udzielania świadczeń medycznych.

Poszukujemy osoby do zatrudnienia na stanowisku:

PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ do podawania kontrastu

 Forma zatrudnienia: umowa zlecenie / umowa kontraktowa

 Miejsce zatrudnienia:

Pracownia Tomografii Komputerowej i Rezonansu Magnetycznego WizjaMED w Łodzi

Zakres zadań:

  • przeprowadzanie wywiadu medycznego pod kątem braku przeciwwskazań do wykonania badania tomografii komputerowej/rezonansu magnetycznego z kontrastem

  • podawanie środków kontrastowych do badań tomografii komputerowej/rezonansu magnetycznego

  • podejmowanie odpowiednich działań na wypadek wystąpienia reakcji niepożądanych

  • współpraca z personelem medycznym (lekarz, technik, rejestratorka)

Wymagania:

  • posiadasz wykształcenie kierunkowe - pielęgniarstwo

  • jesteś zorientowana/y na pacjenta

  • dobrze czujesz się pracując w zespole

  • jesteś osobą zaangażowaną i dyspozycyjną

Poszukujemy osób do współpracy zarówno w formie dyżurów dziennych, jak i dyżurów nocnych.

 Zapewniamy:

  • przyjazną atmosferę,

  • możliwość rozwoju,

  • pracę w rozwijającej się firmie, o wysokim standardzie.

 my o przesyłanie CV za pośrednictwem OLX.pl

Podczas procesu rekrutacji będziemy kontaktować się indywidualnie z wybranymi osobami.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko!

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 760976009