Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Dodane 04 września 2024

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorlice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Duży Podmiot Medyczny zlokalizowany w Gorlicach koło Nowego Sącza (AOS, POZ, STM, REH, kontrakt z NFZ-m oraz poradnie komercyjne) zatrudni pielęgniarkę/pielęgniarza.

 Opis stanowiska:

  • praca w przychodni specjalistycznej

  • współpraca z lekarzami i personelem medycznym

  • prowadzenie dokumentacji medycznej

  • znajomość podstawowych procedur medycznych

Wymagania:

  • dyplom ukończenia studiów pielęgniarskich / w przypadku studentów nie jest wymagany

  • aktualne prawo wykonywania zawodu / w przypadku studentów nie jest wymagane

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz dobra organizacja własnej pracy

  • umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie i inne benefity

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub inną formę w zależności od preferencji B2B lub umowa zlecenie

  • wsparcie kadry zarządzającej

  • udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się przychodni

Oferty wraz z CV prosimy wysyłać na adres mailowy: rekrutacja(małpa)medicor.info.pl, www.medicor.info.pl

W CV prosimy zawrzeć klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Informujemy również, iż:

  • administratorem danych osobowych Kandydata jest Medicor sp. z o.o. z siedzibą w Gorlicach przy ul. Cichej 7

  • podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji

  • podane dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji lub do chwili wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych

  • podane dane nie będą udostępniane innym podmiotom

Lokalizacja

Gorlice,

Małopolskie

Małopolskie, Gorlice
ID: 909433278