2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Poznań
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Stare Miasto
enelmed
Dodane 29 kwietnia 2024

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • w zależności od posiadanych kompetencji - wykonywanie badań specjalistycznych, szczepień ochronnych
  • praca w punkcie pobrań i gabinecie zabiegowym
  • przygotowywanie pacjenta do badań
  • nadzór nad dokumentacją medyczną

Wystarczy, że posiadasz:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
  • mile widziane ukończone kursy specjalizacyjne w zakresie: szczepień ochronnych, EKG, audiometrii, spirometrii, testów skórnych
  • doświadczenie w pracy z dziećmi będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • możliwość pracy w centrum medycznym z nowoczesną infrastrukturą
  • elastyczne formy zatrudnienia - umowa o pracę, umowa zlecenie
  • program płatnych poleceń
  • miłą atmosferę w pracy, wsparcie przełożonego i zespołu
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • kartę MultiSport
  • możliwość należenia do programu motywacyjnego dla pracowników medycznych z kafeterią nagród

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 908930438