2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Małopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Kraków
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Podgórze Duchackie
Dodane 03 maja 2024

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Miejsce pracy: Oddział Kliniczny Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Szpital św. Rafała przy ul. Adama Bochenka 12 w Krakowie

Zakres obowiązków

  • sprawowanie kompleksowej opieki nad Pacjentami,

  • przygotowywanie pacjentów do zabiegów operacyjnych oraz udzielanie wsparcia przed i po operacji,

  • przygotowanie miejsca i warunków pracy zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną oraz obowiązującymi procedurami,

  • wykonywanie czynności diagnostycznych, pielęgnacyjnych i leczniczych,

  • współpraca z lekarzami i fizjoterapeutami w zapewnieniu kompleksowej opieki nad pacjentami,

  • prowadzenie i zabezpieczenie obowiązującej zbiorczej dokumentacji medycznej oraz indywidualnej dokumentacji pacjenta zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe o profilu pielęgniarskim,

  • prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/ pielęgniarza,

  • znajomość podstaw prawnych wynikających z ustawy o zawodzie pielęgniarki,

  • umiejętność obsługi komputera.

Doświadczenie w pracy na oddziale ortopedycznym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • indywidualnie dopasowaną formę i warunki zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt B2B),

  • pakiet benefitów pozapłacowych w zależności od umowy,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atmosferę pracy opartą na kooperacji i pozytywnych relacjach międzyludzkich.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 914586159