2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Łódzkie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Rzgów
Dodane 20 maja 2024

pielęgniarka/pielęgniarz

Wynagrodzenie

60 - 65 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rzgów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prywatna placówka medyczna Ortho Sport Clinic poszukuje pielęgniarki/pielęgniarza do pracy w szpitalu w Łodzi/Rzgowie

Zakres obowiązków na stanowisku obejmuje:

- opieka nad pacjentami oczekującymi na zabieg oraz przebywającymi na oddziale po przeprowadzonym zabiegu operacyjnym,

- wykonywanie czynności pielęgniarskich,

- prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej,

- inne czynności wynikające z zajmowanego stanowiska.

Nasze wymagania:

- aktualne prawo wykonywania zawodu,

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

- szczepienia przeciwko WZW B

- umiejętność pracy w zespole,

- wysoka kultura osobista,

- komunikatywność, systematyczność i dyspozycyjność.

Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Oferujemy:

- pracę w renomowanej placówce medycznej o ugruntowanej pozycji na rynku

- indywidualnie dopasowaną formę i warunki współpracy,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- elastyczny czas pracy - możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności,

- możliwość rozwoju, zdobywania wiedzy i doskonalenia umiejętności w gronie specjalistów,

- zgrany i przyjazny zespół zaangażowanych i doświadczonych osób.

Lokalizacja

Rzgów,

Łódzkie

Łódzkie, Rzgów
ID: 917960742