2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Praga-Północ
Dodane 28 maja 2024

Opiekun medyczny

Wynagrodzenie

9 460 - 12 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Opis

Opiekun medyczny – Holandia

Ewl International dla swojego Klienta, jednego z największych pracodawców w regionie Kennemerland w Holandii, placówki medycznej, zajmującej się opieką zarówno nad osobami starszymi, jak i innymi osobami potrzebującym opieki zdrowotnej w różnych sytuacjach życiowych poszukuje Kandydatów na stanowisko opiekun medyczny

Lokalizacja - Haarlem, Holandia

Oferta:

  • Bezpłatny 8- tygodniowy kurs online języka holenderskiego na poziomie A1, zakończony testem (kurs musi być ukończony przed wyjazdem do Holandii)

  • Rozpoczęcie kursu językowego – jak najszybciej

  • Bezpłatny stacjonarny 12 - tygodniowy kurs j. holenderskiego w Holandii na poziomie A1-B1

  • Bezpłatne zakwaterowanie na ternie Holandii podczas trwania kursu stacjonarnego (pokoje 1-osobowe z łazienką i wspólna kuchnia)

  • Stypendium miesięczne wypłacane w czasie trwania kursu językowego w Holandii (200 euro miesięcznie, gdy mieszka się z rodziną holenderską lub 500 euro miesięcznie, gdy  wybiera się mieszkanie w domu z innymi pielęgniarkami)

  • Wyżywienie zapewnione (bezpłatne) przy zakwaterowaniu u holenderskiej rodziny, we własnym zakresie przy zakwaterowaniu w domu z pielęgniarkami

  • Zajęcia językowe trwające 8 godzin dziennie (40h/tydzień)

  • Pomoc w znalezieniu pracy na weekend (do 8 godzin w razie zainteresowanie Kandydata)

  • W dni wolne darmowe wycieczki po Holandii w celu zapoznania się z krajem

  • Rozpoczęcie pracy jako pielęgniarka / opiekun – po ukończeniu kursu językowego i zdaniu egzaminu

  • Praca 32 – 40 godzin tygodniowo

  • Elastyczne zmiany od poniedziałku do niedzieli (od krótkich do długich zmian w ciągu dnia i nocy)

  • Początkowe wynagrodzenie wynosi od 2.200 do 2.937 euro miesięcznie przy 36-godzinnym tygodniowym czasie pracy

  • Możliwość pozostania na tym samym zakwaterowaniu po rozpoczęciu pracy (koszty pokrywane przez Kandydata)

Wymagania:

  • Paszport UE

  • Kwalifikacje zawodowe ważne w UE (ukończone studia/szkoła zawodowa)

  • Gotowość do nauki języka niderlandzkiego (kurs językowy na poziomie B2, kończący się testem jest w pełni sponsorowany przez klienta)

  • Chęć przeprowadzki do Holandii

  • Doświadczenie nie jest wymagane

  • CV +list motywacyjny

Zadania:

  • Sprawowanie opieki w różnych placówkach opieki zdrowotnej, w tym opieki domowej, opieki w domach opieki, ośrodkach pomocy społecznej dla osób starszych i ośrodkach rehabilitacyjnych

  • Pomoc w codziennych czynnościach

  • Opieka osobista

  • Prace domowe

  • Pomoc w poruszaniu się dla osób starszych

  • Podawanie leków

  • Monitorowanie stanu zdrowia

  • Udzielanie wsparcia emocjonalnego pacjentom

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 918227289