2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Łódzkie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Łódź
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Widzew
Dodane 17 czerwca 2024

pielęgniarka operacyjna /pielęgniarz operacyjny

Wynagrodzenie

80 - 85 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prywatna placówka medyczna Ortho Sport Clinic poszukuje pielęgniarki/pielęgniarza do pracy w szpitalu w Łodzi i w Brzezinach

Zakres obowiązków na stanowisku obejmuje:

- pracę na oddziale chirurgii ortopedycznej,

- przygotowanie sali operacyjnej do zabiegów,

- przygotowanie narzędzi niezbędnych do wykonania zabiegu,

- sprawowanie wysokospecjalistycznej opieki pielęgniarskiej,

- asystowanie przy zabiegach,

- prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej.

Nasze wymagania:

- aktualne prawo wykonywania zawodu,

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

- kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego lub specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego,

- umiejętność pracy w zespole,

- dobra organizacja pracy własnej,

- doświadczenie w pracy przy zabiegach ortopedycznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- różnorodne formy stabilnego i bezpiecznego zatrudnienia w ramach umowy o pracę lub cywilnoprawnej,

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość awansu,

- elastyczny czas pracy - możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności,

- możliwość rozwoju i podnoszenia poziomu kwalifikacji zawodowych bezpłatnie lub poprzez uzyskania dofinansowania,

- zgrany i przyjazny zespół zaangażowanych i doświadczonych osób,

- gwarancję szybkiego procesu rekrutacji, dzięki czemu rozpoczęcie pracy będzie możliwe w ciągu zaledwie kilku dni.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 875498376