2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Duszniki-Zdrój
Dodane 14 maja 2024

Pielęgniarka /medyczna w domu seniora etat/zlec

Wynagrodzenie

35 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Duszniki-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Opis

Dom seniora poszukuje osoby na stanowisko: PIELĘGNIARKA

Główne zadania i obowiązki:

- opieka medyczna nad osobami starszymi;

- pomoc przy pielęgnacji podopiecznych;

- ocena i stałe monitorowanie zdrowia mieszkańców;

- znajomość i prowadzenie obowiązującej dokumentacji medycznej;

- przyjmowanie i wykonywanie zleceń lekarskich;

- monitorowanie dostępności leków, materiałów opatrunkowych, środków czystości. Wymagania:

- aktualne prawo wykonywania zawodu;

- empatia i życzliwość w stosunku do osób starszych;

- wysoka kultura osobista i odpowiedzialność za wykonywane obowiązki;

- doświadczenie w zawodzie pielęgniarki.

Miejsce pracy: Dom seniora Piastów Gród w Dusznikach-Zdroju ul.Zdrojowa32

Osoby chętne do współpracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego

tel.5******33

Lokalizacja

Duszniki-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Duszniki-Zdrój
ID: 890655505