2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Katowice
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Piotrowice-Ochojec
Dodane 25 kwietnia 2024

Pielęgniarka endoskopowa w Pracowni kolonoskopii-gastroskopii

Wynagrodzenie

80 - 100 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Piotrowice-Ochojec

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

·         Przygotowanie pracowni endoskopowe do badań

·         Asystowanie podczas wykonywania badań specjalistycznych

·         Dbałość o używany sprzęt w pracowni endoskopowej

·         Prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej.

·         Stosowanie procedur obowiązujących w pracowni endoskopowej

·         Opieka nad pacjentem i pomoc w trakcie i po badaniu.

Nasze wymagania:

·         Kurs specjalistyczny w zakresie pielęgniarki endoskopowej

·         Aktualne prawo wykonywania zawodu.

·         Umiejętność pracy w zespole.

·         Dobra organizacja pracy własnej.

·         Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

·         Wymiar czasu pracy - pełny etat lub praca dodatkowa w niepełnym wymiarze.

To oferujemy:

·         Umowę o pracę na pełny etat (możliwe są także inne formy zatrudnienia).

·         Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i realizowanych zadań.

·         Pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.

·         Stabilność zatrudnienia.

·         Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

·         Bieżące wsparcie ze strony współpracowników.

·         Przyjazną atmosferę w pracy.

·         Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.

O nas:

Grupa Medyczna Tommed to nowoczesny, wielospecjalistyczny ośrodek medyczny o najwyższych europejskich standardach, z ponad 25 letnim doświadczeniem w trosce o zdrowie mieszkańców Katowic i Śląska.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Pacjentów nieustannie rozwijamy się, dostosowując zakres oraz sposób świadczenia usług do najnowszych osiągnięć nauk medycznych. Ciągła dbałość o podnoszenie jakości oferowanych usług potwierdzana jest uzyskaniem wielu certyfikatów i wyróżnień.

Oferujemy kompleksowy zakres usług: od profilaktyki, poprzez podstawową opiekę zdrowotną, opiekę specjalistyczną i zaawansowaną diagnostykę, po leczenie szpitalne oraz opiekę pohospitalizacyjną w oparciu o nowoczesne i kompleksowe zaplecze medyczne.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Piotrowice-Ochojec
ID: 912691432