2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Wrocław
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Stare Miasto
Dodane 16 maja 2024

Pielęgniarka do centrum medycznego

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zespół placówek DoctorPro Poland zaprasza do współpracy pielęgniarkę do centrum medycznego we Wrocławiu.

Jesteśmy partnerem grupy On Clinic Ukraina, znanej i cenionej za wysoką jakość obsługi oraz wykorzystanie innowacyjnych technologii leczenia pacjentów.

Naszą misją jest zapewnienie pacjentom komfortowego pobytu w klinice oraz prowadzenie wysokiej jakości opieki medycznej.

Zakres obowiązków:

  • obsługa gabinetu zabiegowego (pobieranie krwi, zabezpieczanie materiału do badań, wykonywanie zapisu EKG, wykonywanie iniekcji), przygotowanie gabinetów lekarskich do pracy (uzupełnianie sprzętu).

Czego oczekujemy:

  • aktualnego prawa wykonywania zawodu, doświadczenia w pracy z pacjentami.

Oferujemy:

  • wolne wszystkie niedziele i święta, grafik: pełny lub 1/2 etatu stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie, pracę w nowoczesnym centrum medycznym o wysokich standardach.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 918710709