2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Częstochowa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Stare Miasto
Dodane 30 kwietnia 2024

Pielęgniarka Anestezjologiczna/Pielęgniarz Anestezjologiczny

Lokalizacja

Częstochowa, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Pielęgniarka/ Pielęgniarz

! Posiady dodatkowo oferty pracy dla Pielęgniarek, Opiekunów Medycznych i Lekarzy

Firma CJ KONIK poszukuje dla swojego klienta (Prywatnej kliniki medycznej) - Pielęgniarek/Pielęgniarzy

Miejsce pracy : Częstochowa - nowopowstająca klinika medyczna

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zakres obowiązków:

- praca w gabinecie internistycznym i zabiegowym

- przygotowanie pacjentów do zabiegu

- pobieranie krwi, wlewy witaminowe, kroplówki itp.

- obsługa sprzętu medycznego

- wykonywanie innych czynności pielęgniarskich

- aktualne prawo wykonywania zawodu

- kursy kwalifikacyjne

- posiadasz doświadczenie w pracy jako pielęgniarka/pielęgniarz

- chęci do nauki i rozwoju w pracy w placówce prywatnej.

Będziesz częścią nowopowstającej Kliniki Medycznej - znanej i dynamicznie rozwijającej się firmy - gwarantuje to stabilne i bezpieczne miejsce pracy

Nasza Oferta:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt gospodarczy

- zatrudnienie na pełen etat

- dobra organizacja pracy, wspierana przez zespół Opiekunów Medycznych

- bezpłatne mieszkanie

- nowoczesne miejsce pracy

! Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji !

osoba do kontaktu:

Michał Filipczuk Tell: 5 7 0 7 1 8 7 3 6 lub 7 3 1 9 1 3 7 1 6

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Stare Miasto
ID: 912656575