2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Chorzów
Dodane 14 maja 2024

Pielęgniarka na oddział - Weiss Klinik

Lokalizacja

Chorzów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres obowiązków

Udzielanie świadczeń pielęgnacyjnych, zapobiegawczych i leczniczych, zgodnie z kwalifikacjami, aktualną wiedzą medyczną, dostępnymi metodami i środkami oraz zasadami etyki zawodowej, ze szczególną starannością oraz przyjętymi standardami w oddziale, poprzez:

  • przyjmowanie w oddziale pacjentów zakwalifikowanych do hospitalizacji,

  • udzielanie pomocy w każdym przypadku niebezpieczeństwa utraty życia, poważnego uszczerbku na zdrowiu pacjenta, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami,

  • planowanie opieki pielęgnacyjnej, diagnozy pielęgniarskiej oraz ustalonego postępowania leczniczego,

  • rozpoznawanie problemów pielęgnacyjnych i podejmowanie działań w tym zakresie,

  • sprawowanie opieki pielęgnacyjnej nad pacjentem przebywającym w oddziale (przygotowanie pacjenta do zabiegów, opieka pooperacyjna),

  • wykonywanie czynności pielęgniarskich (np. pomiar oddechów, ciśnienia tętniczego, pobieranie materiału do badań, prowadzenie bilansu wodnego i inne),

  • realizowanie pisemnych zleceń lekarskich w procesie leczenia z zastrzeżeniem zleceń wykonywanych podczas zabiegów ratujących życie pacjenta lub w sytuacjach grożących bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia lub poważnym uszczerbkiem na zdrowiu pacjenta,

  • samodzielne udzielanie w określonym zakresie świadczeń zapobiegawczych, leczniczych i rehabilitacyjnych oraz z zakresu promocji zdrowia, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami i odnotowanie w dokumentacji medycznej.

Wymagania

  • minimum wykształcenie średnie o profilu pielęgniarskim,

  • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • komunikatywność oraz duża kultura osobista.

Oferujemy

  • pracę od poniedziałku do soboty,

  • indywidualne i elastyczne podejście do godzin pracy

  • współpraca na podstawie umowy zlecenie lub B2B

  • pracę w sprawnie zorganizowanej placówce ze specjalistycznym zapleczem technicznym,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • przyjazną atmosferę w zespole i wsparcie na każdym etapie zatrudnienia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 913912845