2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Świdnica
Dodane 20 kwietnia 2024

pielęgniarka, ambulatoryjna opieka specjalistyczna

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obecnie do naszego zespołu w CENTRUM MEDYCZNYM „MED-AZ” w Świdnicy    poszukujemy pielęgniarki  , AMBULATORYJNA OPIEKA SPECJALISTYCZNA

Zakres obowiązków:

·        Praca w gabinecie zabiegowym i przy punkcie pobrań;

·        Pobieranie materiału do badań diagnostycznych;

·        Współpraca z lekarzami i specjalistami;

·        Przygotowywanie pacjenta do badań lekarskich oraz do zabiegów;

·        Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjenta;

·        Przygotowywanie gabinetów lekarskich do pracy;

·        Realizacja i organizacja zleconych zadań;

·        Wsparcie w telefonicznej obsłudze i rejestracji  pacjentów;

·        Dbanie o porządek na stanowisku pracy;

·        Stosowanie standardów obsługi pacjenta;

·        Opcjonalnie: Asysta przy zabiegach.

Nasze wymagania:

·        Aktualne prawo do wykonywania zawodu;

·        Min. średnie wykształcenie medyczne

·        Biegłość wykonywania standardowych procedur medycznych;

·        mile widziany ukończony kursy specjalistyczny z zakresu endoskopii

·        Wysoka kultura osobista;

·        Zaangażowanie w wykonywaną pracę;

·        Umiejętności pracy w zespole;

Wynagrodzenie do uzgodnienia

Prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV lub dostarczenie osobiście.

Prosimy o zawarcie w dokumentach rekrutacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszej firmy spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na interesujące nas zgłoszenia.

Kontakt Dyrektor Zuzanna Zając tel. 60*****23

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 911483809