2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Podlaskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Białystok
  6. Rolnictwo i ogrodnictwo - Dojlidy Górne
ACER Konrad Wójcik
Dodane 28 maja 2024

Pielęgnacja OGRODÓW - ogrodnik z prawem jazdy DOŚWIADCZENIE

Lokalizacja

Białystok, Dojlidy Górne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poszukujemy zainteresowanych pracą na stanowisku:

Ogrodnik

Opis stanowiska

- praca przy pielęgnacji ogrodów (cięcia roślin, koszenia trawników, nawożenie) Potrzebujemy od Ciebie:

- prawo jazdy kat B

- DOŚWIADCZENIE w pielęgnacji ogrodów

Oferujemy

- pracę od zaraz

- możliwość korzystania z transportu firmowego

- rozliczenie co 10 dni - stawka netto (na rękę) 21-25 zł/h

– zależnie od umiejętności

Zadzwoń – 50*******89

#pracawogrodzie #pracaogody #Ogrodnik #praca #pracawterenie #praceogrodnicze www.acerogrody.pl

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Dojlidy Górne
ID: 918209499