2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Pomorskie
  6. Cukiernik, piekarz - Kolbudy
Dodane Dzisiaj o 12:33

PIEKARZ - praca

Lokalizacja

Kolbudy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o. Sp. K. to firma rodzinna działająca na rynku od 2006 roku, zajmująca się produkcją wyrobów cukierniczych klasy premium. Nasze produkty cechują się fantastycznym smakiem, wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości naturalnych składników bez dodatku konserwantów.

W związku z prężnym rozwojem naszego oddziału w Kolbudach, poszukujemy pracowników na stanowisko: Piekarz.

OFERUJEMY:

  • praca w systemie jednozmianowym (bez nocek),

  • praca od niedzieli do piątku,

  • miła atmosfera w prężnie rozwijającej się firmie,

  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,

  • rabat pracowniczy w naszych cukierniach/piekarniach.

WYMAGANIA:

  • punktualność,

  • sumienność i odpowiedzialność,

  • doświadczenie w branży piekarniczej,

  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

OBOWIĄZKI:

  • produkcja wyrobów piekarniczych zgodnie z zatwierdzonymi recepturami,

  • dbałość o najwyższą jakość produktów oraz ich powtarzalność.

Prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres biuro[at]manufakturamojejmamy.pl

Lokalizacja

Kolbudy,

Pomorskie

Pomorskie, Kolbudy
ID: 848060165