2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Zachodniopomorskie
  6. Cukiernik, piekarz - Koszalin
Dodane 15 kwietnia 2024

Piekarz/Pomocnik piekarza do nowo powstającego lokalu ARTISAN-Koszalin

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa

Opis

Szukasz pracy w przyjaznym i dynamicznym zespole?

Lubisz kontakt z ludźmi i pracę z wysokiej jakości produktami? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie ofertę!

Sieć prężnie rozwijających się bistro & piekarni „ARTISAN” poszukuje PIEKARZA/POMOCNIKA PIEKARZA na pełny etat w Koszalinie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie z premiami,

  • Pracę w systemie zmianowym, w zespole pozytywnych i nastawionych na współpracę ludzi w różnym wieku,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansów,

  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport,

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Wypiek pieczywa oraz słodkiego asortymentu,

  • Dbanie o ekspozycję asortymentu w ladzie,

  • Utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy.

Jakich osób szukamy?

  • Otwartych na kontakt z klientem,

  • Dokładnych i zaangażowanych,

  • Umiejących pracować w zespole,

  • Nastawionych na długotrwałą współpracę.

Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja[at]artisan.best lub za pośrednictwem OLX.

Nie czekaj, dołącz do nas!

Proszę o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji w firmie BAGIETKA Marek Jackowski, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 903824458