2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Dolnośląskie
  6. Cukiernik, piekarz - Głogów
Dodane Dzisiaj o 11:20

Piekarz / Piekarz

Wynagrodzenie

6 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Głogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Spółdzielnia z długoletnią pozycją na rynku głogowskim poszukuje pracownika na stanowiska:

Piekarz

Ogólny zakres obowiązków:

  • wyrób oraz wypiek asortymentu piekarniczego z dbałością o jakość i estetykę wyrobu końcowego

  • przestrzeganie ustalonych standardów produkcji

  • dbałość o prawidłowe zużycie surowców i dodatków do produkcji

  • utrzymanie porządku w miejscu pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • udokumentowaną pensję brutto wraz ze wszystkimi dodatkami, uzależnioną od doświadczenia w zawodzie - pomyśl o emeryturze!

  • świadczenie urlopowe w kwocie 3222,86

  • premie i nagrody zgodnie z Regulaminem premiowania

  • nieoprocentowane pożyczki

  • nagrody jubileuszowe uzależnione od stażu pracy w Spółdzielni

Oczekujemy:

  • doświadczenie w zawodzie Piekarz mile widziane, jednak nie konieczne - istnieje możliwość przyuczenia do zawodu

  • chęci do pracy

  • gotowości do pracy w godzinach nocnych

  • umiejętność pracy w zespole

Administratorem przetwarzającym Państwa dane osobowe jest: PSS "Społem" ul.Elektryczna 9 67-200 Głogów. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Odbiorcą Państwa danych są uprawnieni pracownicy Administratora. Państwa dane będą przechowywane nie dłużej niż 30 dni od daty otrzymania. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych,prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jeżeli uznają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych narusza przepisy RODO. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych spowoduje nie objęcie Państwa procesem rekrutacji.Przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych będzie podlegało zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Proszę o umieszczenie w CV poniższej klauzuli zgodnie z przepisami RODO. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich w/w danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowiska: Piekarz / Cukiernik przez PSS "Społem" w Głogowie.

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 786402341