2. Praca
  3. Franczyza / Własna firma
  4. Franczyza / Własna firma - Wielkopolskie
  5. Franczyza / Własna firma - Poznań
  6. Franczyza / Własna firma - Grunwald
Dodane 20 maja 2024

Piekarz-cukiernik

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy małą rodziną śniadaniownią na Starym Grunwaldzie, działamy już 9 lat. Wychodząc na przeciw naszym stałym klientom, chcemy rozszerzyć nasze menu o wypiekane bajgle z oryginalnymi pastami, przygotowanie croissantów wytrawnych, jaki i na słodko z kremem.

Opis stanowiska: Pieczenie chleba na zakwasie - cały proces, przygotowywanie kanapek z tego chleba, wypiekanie bajgli. Przygotowywanie past wytrawnych, oraz pieczenie wyrobów cukierniczych. Robienie sałatek i koktajli warzywnych

Wymagania: wykształcenie szkoła branżowa, kursy cukiernicze mile widziane, znajomość trendów cukierniczych - ciasta bezglutenowe, książeczka Sanepidu, sprawność manualna (dekorowanie ciast), znajomość pracy z Thermomixem, kreatywność, samodzielność, dokładność oraz punktualność

Oferujemy: stabilne zatrudnienie, umowa na zlecenie, praca w godz. 5:00-10:00 od poniedziałku do czwartku (20 godzin)

Wynagrodzenie 30zł/godz.

Zgłoszenia formie krótkiego opisu swoich umiejętności, oraz dane kontaktowe, proszę kierować na maila. Skontaktujemy się z wybranymi osobami w przeciągu 2 tygodni.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 919587380