2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Jawczyce
Dodane 25 kwietnia 2024

Piekarnia PUTKA zatrudni Technika Utrzymania Ruchu/Mechanika

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jawczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Piekarnie Cukiernie Putka to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie mazowieckim. To firma rodzinna o korzeniach rzemieślniczych i 100-letniej historii. W swojej działalności łączy tradycję z nowoczesnością, aby codziennie dostarczać Klientom produkty najwyższej jakości. Obecnie Putka posiada trzy zakłady produkcyjne, ponad 150 piekarni własnych i 35 piekarni patronackich na terenie Warszawy i okolic, a także w Łodzi.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU/ MECHANIK/ ELEKTRYK

Miejsce pracy- Jawczyce, Ożarów Mazowiecki

Docelowe Obowiązki:

• Usuwanie wszelkich usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych;

• Analiza przyczyn awarii oraz podejmowania działań prewencyjnych w celu zagwarantowania ciągłości pracy zakładu;

• Przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych, prac konserwacyjnych i remontowych;

• Uczestnictwo w projektach modyfikacji i modernizacji maszyn;

• Uczestnictwo w instalowaniu nowych maszyn i urządzeń;

• Dbałość o stan techniczny maszyn zapewniający ich nieprzerwaną pracę;

Wymagania:

• Wykształcenie średnie lub zawodowe (preferowane wykształcenie techniczne);

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Technik / Mechanik / Elektryk ;

• Mile widziana umiejętność czytania schematów elektrycznych i pracy z dokumentacją techniczną;

• Mile widziana znajomość układów mechaniki, hydrauliki, pneumatyki;

• Mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1kV;

•  Gotowość do zdobywania wiedzy od doświadczonych Techników;

• Wysoka motywacja do pracy;

• Zaangażowanie, pracowitość i odpowiedzialność;

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

• Gotowość do pracy w weekendy;

• Umiejętność współpracy i pracy zespołowej;

• Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub wyrobiona po pomyślnej rekrutacji ;.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę;

•  Jasne zasady planu pracy ustalane na miesiąc do przodu;

• Atrakcyjne wynagrodzenie;

• Ubezpieczenie grupowe;

• Bogaty pakiet socjalny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV W treści aplikacji lub CV prosimy umieścić klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji.” W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodatkowo prosimy w treści aplikacji lub CV umieścić klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.” Pamiętaj, że wszystkie ww. zgody są dobrowolne i możesz je cofnąć w dowolnym momencie. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem www

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jawczyce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jawczyce
ID: 726192475