2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Małopolskie
  6. Cukiernik, piekarz - Nowa Wieś
Dodane 10 maja 2024

Piekarnia Piskorek cukiernik/pomoc cukiernika

Lokalizacja

Nowa Wieś

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko CUKIERNIK/POMOC CUKIERNIKA.

Szukamy osób, które są otwarte, komunikatywne, a ‘świat słodkości’ jest  ich pasją.

Naszą mocną stroną jest łączenie ludzi z różnych pokoleń w codziennej pracy, która daje nam satysfakcję i radość, niezależnie od wieku.

Teraz możesz dołączyć do zespołu BRACIA PISKORKOWIE i kreować z nami świat pełen smaku i jakości, jako:

CUKIERNIK/POMOC CUKIERNIKA W PIEKARNI BRACIA PISKORKOWIE.

Lokalizacja: NOWA WIEŚ

Jesteś naszym idealnym kandydatem, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie minimum zawodowe lub /i doświadczenie w zawodzie

  • jesteś gotowy/a do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • posiadasz umiejętność pracy w zespole

  • jesteś punktualny/a i można na Ciebie liczyć

  • posiadasz książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • potrafisz utrzymać należytą czystość i higienę pracy

  • potrafisz zadbać o urządzenia i narzędzia swojej pracy

  • jesteś osobą zaangażowaną, staranną i sumienną przy wykonywaniu powierzonych obowiązków

Co oferujemy:

  • pracę w stabilnej, rodzinnej firmie z tradycjami o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie/ motywujący system premiowy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • szkolenia

  • ubezpieczenie grupowe

  • rabat na zakupy w sklepach firmowych

  • paczki świąteczne

Zakres obowiązków:

  • produkcja wyrobów słodkich zgodnie z recepturą i harmonogramem

  • dekorowanie tortów oraz ciast

  • obsługa maszyn i urządzeń zgodnie ze standardami firmy

  • dbanie o wysoką jakość produktu końcowego zgodnie z polityką jakości naszej firmy

Czekamy na Ciebie! Dołącz do Nas!

Odpowiemy na wybrane aplikacje. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem OLX

Prosimy o wklejenie klauzuli zgody: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji Część informacyjna Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Piekarnia Piskorek Sp. Z o.o., Sp.k z siedzibą w Nowej Wsi, ul. Oświęcimska 65,

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji / okres tej i przyszłych rekrutacji / przez okres 2 lat wyznaczony przez administratora

4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

Lokalizacja

Nowa Wieś,

Małopolskie

Małopolskie, Nowa Wieś
ID: 686226338