2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Poznań
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Stare Miasto
Dodane 19 kwietnia 2024

Piekarnia Natura zatrudni pracownika na stanowisko - SPRZEDAWCA Poznań

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres obowiązków :

-obsługa kasy fiskalnej

-profesjonalna obsługa sprzedaży

- budowanie pozytywnej relacji z klientem

-aktywna sprzedaż

-obsługa pieca

-dbałość o porządek na stanowisku pracy

-dbałość o poprawną ekspozycję towaru wg wytyczonych standardów

-sporządzanie zamówień

Wymagania:

-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( mile widziane :) )

-dyspozycyjność

- praca zmianowa, praca w weekendy

-punktualność

-aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

-umiejętność pracy w zespole

-wysoka kultura osobista

Oferujemy:

-umowę o pracę

-system premiowy

-pełne szkolenie stanowiskowe

-szkolenia sprzedażowe

-rabat pracowniczy

-karta Multisport CV ze zdjęciem,

KONIECZNIE Z DOPISKIEM LOKALIZACJI której dotyczy ogłoszenie prosimy przesyłać przez platformę OLX. Prosimy również o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Piekarnia NATURA Prosta Spółka Akcyjna dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 904027989