2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Mazowieckie
  6. Manager restauracji - Warszawa
  7. Manager restauracji - Śródmieście
Dodane 14 czerwca 2024

Piekarnia LUCA zatrudni Kierownika Sklepu* Atrakcyjne wynagrodzenie

Wynagrodzenie

8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Piekarnia LUCA Polonia zatrudni Kierownika Sklepu

Lokalizacja: Warszawa, Waryńskiego

Rodzaj pracy: Pełny etat, umowa o pracę

O LUCA Polonia: Piekarnia Luca jest punktem odniesienia w branży gastronomii publicznej i produkcji żywności, znanym z jakości i świeżości swoich produktów. Jesteśmy dumni z kultury organizacyjnej, która promuje innowacyjność, doskonałość i ciągły rozwój zawodowy naszych pracowników.

Idealny kandydat:

- Wcześniejsze doświadczenie w gastronomii publicznej lub produkcji żywności minimum 3-5 lat.

- Doświadczenie w koordynacji pracy zespołu.

- Ukończone wykształcenie średnie.

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne, organizacyjne i koordynacyjne.

- Zorientowanie na wyniki, proaktywna postawa i elastyczność.

- Odpowiedzialność i uczciwość.

- Chęć uczenia się i rozwoju zawodowego.

- Umiejętność dostosowania się do nowego środowiska pracy.

Główne obowiązki:

- Przydzielanie zadań i organizowanie działań pracowników w ramach jednostki.

- Bezpośrednie zaangażowanie w działalność jednostki i wsparcie zespołu w realizacji zadań.

- Przestrzeganie terminów raportowania, zamówień dostawców i zarządzania zapasami.

- Odbiór surowców i odpowiedzialność za zapasy jednostki.

- Zapewnienie zgodności ze standardami jakości i wewnętrznymi zasadami operacyjnymi.

- Motywowanie zespołu, reprezentowanie kultury i wartości organizacji.

- Bezpośrednia interakcja ze wszystkimi działami firmy w celu rozwiązywania wszelkich niejasności lub niedociągnięć.

- Bardzo ważne jest, aby kierownik jednostki posiadał szczegółową wiedzę na temat wszystkich procesów produkcyjnych i działań wszystkich osób obecnych w jednostce.

Korzyści:

- Możliwość awansu wewnątrz firmy.

- Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością negocjacji w zależności od doświadczenia i umiejętności.

- Dynamiczne środowisko pracy i wsparcie w rozwoju zawodowym.

Nie zwlekaj i już dziś zacznij z nami swoją przygodę!

Wyślij Nam swoje CV!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 920650807