2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Podlaskie
  6. Pozostałe - Białystok
  7. Pozostałe - Centrum
Dodane 29 kwietnia 2024

Piekarnia/Bistro Sztuka Chleba i Wina zatrudni osobę do obsługi

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Piekarnia/Bistro/Wine Bar Sztuka Chleba i Wina (młodsza siostra Restauracji Sztuka Mięsa i Sztuka Mięsa Rzeźnik) połączona ze specjalistycznym sklepem z winem zatrudni sympatyczną osobę do obsługi naszych gości.

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż pieczywa

  • obsługa kelnerska przy stoliku gości śniadaniowych

  • przygotowywanie kawy i innych napojów

  • DORADZTWO I SPRZEDAŻ WINA

  • sporządzanie i nadzorowanie bieżących zamówień

  • utrzymanie czystości na sali sprzedażowej

Wymagania:

·         cierpliwość, życzliwość, uśmiech i punktualność

·         brak nietolerancji na gluten:)

·         osoba na te stanowisko powinna rozumieć pojęcie uczciwego pieczywa i lubić wino, a przede wszystkim chcieć nauczyć się o nim jak najwięcej (zapewniamy szkolenia w tym kierunku)

·         umiejętność bycia kontaktowym, otwartym i gotowym na nowe wyzwania

Zapewniamy pracę w bardzo fajnym zespole, dobre wynagrodzenie zawsze na czas, kartę Multisport. Na wszystkie dodatkowe pytania chętnie odpowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Prosimy o CV w odpowiedzi na to ogłoszenie.

W CV proszę umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w szczególności w CV, przez EMA s.c. A. Eliaszuk, E. Żywalewska, z siedzibą w Białymstoku, ul. Krakowska 4 lok. U1, 15-875 Białystok w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 810163122