2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Stare Miasto
Dodane 17 kwietnia 2024

Personel sprzątający w weekendy i święta-Apartamenty w centrum Krakowa

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Fresh Apartments w centrum Krakowa poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko: Personel sprzątający.

Pracujemy w małym i zgranym zespole, więc zależy nam na osobie zainteresowanej stałą i stabilną pracą.

 Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie czystości i porządku w apartamentach oraz pomieszczeniach ogólnodostępnych, zgodnie z wymogami i standardami obiektu;

  • Zgłaszanie usterek, monitorowanie zapasu środków czystości.

 Poszukujemy osoby:

  • Z dyspozycyjnością w weekendy (głównie niedziele) i święta;

  • Otwartej i komunikatywnej;

  • Pozytywnie nastawionej i chętnej do podjęcia współpracy;

  • Zorganizowanej, dokładnej i sumiennej.

            Mile widziani studenci.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;

  • Elastyczny system pracy, w godzinach zazwyczaj między 9 a 15;

  • Stawkę uzależnioną od metrażu posprzątanego apartamentu (35-85 m2);

  • Stabilną i długotrwałą współpracę;

  • Pracę w przyjaznym zespole z rodzinną atmosferą;

  • Atrakcyjną lokalizację w centrum Krakowa;

  • Niezbędne szkolenie przed przystąpieniem do pracy, podnoszące kwalifikacje;

  • Wsparcie koordynatorki, która organizuje prace zespołu i zawsze pomoże rozwiązać problemy;

  •  Możliwość otrzymania rabatów na noclegi w innych obiektach firmy (w Polce i za granicą).

 Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV w formacie PDF poprzez formularz na stronie: www.motiontravel.pl/oferta-119

Skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 912469212