2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Personel sprzątający na weekendy w centrum Warszawy

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Hotel Tatamka poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko: Personel sprzątający.

 Poszukujemy osoby zorganizowanej i odpowiedzialnej. Pracujemy w zgranym zespole, więc zależy nam na osobie zainteresowanej stałą i stabilną pracą. Szukamy osób zarówno młodych (studenci) jak i doświadczonych pracowników.

 Zakres obowiązków:

  • zapewnienie czystości i porządku: w pokojach, łazienkach i pomieszczeniach ogólnodostępnych (korytarze, klatki schodowe, kuchnia oraz jadalnia) zgodnie z wymogami i standardami obiektu;

  • generalne sprzątanie poszczególnych przestrzeni i powierzchni, takich jak: pokoje, mycie okien, ogródek hostelowy na prośbę przełożonych;

  • zgłaszanie usterek, monitorowanie zapasu środków czystości.

 Poszukujemy osoby:

  • z dyspozycyjnością do pracy w weekendy;

  • pozytywnie nastawionej i chętnej do podjęcia współpracy,

  • zorganizowanej, dokładnej i sumiennej.

 Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane, ale mile widziane.

 Oferujemy

  • pracę w niepełnym wymiarze godzin w weekendy (ok. 60h w miesiącu);

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym;

  • stawkę godzinową zależną od formy zatrudnienia;

  • system jednozmianowy ze stałymi godzinami pracy (8:00-16:00);

  • stabilną i długotrwałą współpracę;

  • pracę w przyjaznym zespole z rodzinną atmosferą;

  • niezbędne szkolenie przed przystąpieniem do pracy, podnoszące kwalifikacje;

  • wsparcie koordynatorki, która organizuje prace zespołu i zawsze pomoże rozwiązać problemy;

  • możliwość otrzymania rabatów na noclegi w innych obiektach firmy (w Polsce i za granicą).

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV w formacie PDF poprzez formularz na stronie: www.motiontravel.pl/oferta-59

Skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 719459534