2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Bieruń Stary
Dodane 23 maja 2024

Personel sprzątający - klinika Galen-Ortopedia, Bieruń

Lokalizacja

Bieruń Stary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Oferujemy pracę na stanowisku Personel sprzątający na bloku operacyjnym w ośrodku medycznym Galen-Ortopedia w Bieruniu.

OPIS STANOWISKA:

  • utrzymywanie czystości i porządku sali operacyjnej oraz pomieszczeń wchodzących w skład bloku operacyjnego,

  • wykonywanie zadań związanych z utrzymaniem wymaganych warunków sanitarnych i higienicznych,

  • współpraca z zespołem operacyjnym w zakresie utrzymywania czystości pomieszczeń.

WYMAGANIA:

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę / umowa zlecenie,

  • pracę w renomowanej placówce medycznej o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wprowadzenie w zakres obowiązków,

  • wsparcie zespołu i przyjazne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą RODO:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Galen-Ortopedia Sp. z o.o. z siedzibą w Bieruniu, na potrzeby obecnego procesu rekrutacji na stanowisko Personel sprzątający zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2016 poz.922 /tekst jednolity/”.

Lokalizacja

Bieruń Stary,

Śląskie

Śląskie, Bieruń Stary
ID: 920420267