2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Dolnośląskie
  6. Pozostałe - Wrocław
  7. Pozostałe - Stare Miasto
Dodane 12 kwietnia 2024

Personel śniadaniowy do hotelu** w centrum Wrocławia!

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Kameralny Hotel Traffic** we Wrocławiu zlokalizowany w samym sercu miasta poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko: Personel śniadaniowy.

 Obowiązki na tym stanowisku:

  • Przygotowywanie śniadań w formie szwedzkiego bufetu;

  • Dbanie o czystość sali śniadaniowej i zaplecza kuchennego;

  • Obsługa zmywaka.

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Dyspozycyjności do pracy w dni powszednie oraz weekendy (w godz. 6:00-12:00);

  • Aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych;

  • Samodzielności i pracowitości.

 Oferujemy:

  • Pracę niepełnym wymiarze godzin (ok. 120h/msc);

  • Stałą stawkę godzinową;

  • Płatne szkolenie przygotowujące do pracy;

  • Zniżki do obiektów firmowych w Polsce i za granicą;

  • Posiłek w trakcie pracy;

  • Wsparcie koordynatora działu;

  • Przyjazną i rodzinną atmosferę;

  • Atrakcyjną lokalizację w centrum Wrocławia;

  • Możliwość długotrwałej współpracy.

 Jeśli lubisz gotować lub chcesz rozwinąć swoje kuchenne umiejętności, to zapraszamy do naszego zespołu!

Nie wymagamy doświadczenia. Wierzymy, że szkolenia odpowiednio przygotują naszego wybranka/wybrankę do pracy.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o uzupełnienie formularza na stronie: www.motiontravel.pl/oferta-56

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 650057872