2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Rzeszów
Dodane 23 kwietnia 2024

Pełnomocnik Zarządu ds. BHP

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaRekrutacja online

W związku z dynamicznym rozwojem GC Energy podejmiemy współpracę z osobą na stanowisko Pełnomocnika Zarządu ds. BHP.

Zapewniamy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL

  • współpracę B2B lub umowę o pracę (wybór należy do Ciebie)

  • pracę w siedzibie firmy w Rzeszowie od pon do pt w godzinach 8:00-16:00

  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, kompetencji i efektywności

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego NNW

  • naukę języka angielskiego

  • własne miejsce parkingowe

  • darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach prywatnych (w przypadku sporadycznych delegacji)

  • bezpłatny transport na projekt oraz flotę samochodową na miejscu (w przypadku sporadycznych delegacji)

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie

Zakres obowiązków:

  • opracowanie planu Bioz dla każdego projektu/kontraktu realizowanego przez firmę we współpracy z kierownikiem projektu lub osobą przez niego wyznaczoną

  • monitorowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych, analiza i raportowanie

  • wdrażanie działań eliminujących potencjalne zagrożenia

  • nadzorowanie realizacji działań pokontrolnych

  • pozyskiwanie dokumentacji wymaganej procedurami systemowymi

  • sprawowanie pieczy nad prawidłową realizacją wymagań klientów z zakresu BHP wskazanych w dokumentach kontraktowych i aktywny udział w tworzeniu dokumentacji potwierdzającej spełnianie tych wymagań

  • nadzór poprawności wystawiania w imieniu pracodawcy skierowań do pracy dla osób kierowanych na badania medycyny pracy

  • nadzór procesu zawierania i aktualizacji umów z placówkami medycyny pracy na terenie całego kraju oraz prowadzenie rejestru tych umów

  • wskazanie wymagań projektu/budowy odnośnie wymaganych środków ochrony indywidualnej oraz szczególnych ryzyk występujących na projekcie

  • kierowanie pracowników na badania medycyny pracy, w tym także badania okresowe

  • prowadzenie szkoleń wstępnych, okresowych oraz szkoleń z zakresu realizacji prac szczególnie niebezpiecznych

  • nadzór ważności dokumentów w zakresie medycyny pracy, szkoleń stanowiskowych oraz uprawnień do wykonywania pracy na danym stanowisku, w tym także rejestracja danych z tego zakresu

  • nadzorowanie umów szkoleniowych z zakresu szkoleń VCA/SCC i innych związanych z nabyciem uprawnień do wykonywania pracy na danym stanowisku

  • organizacja i udział w spotkaniach koordynacyjnych działu BHP

  • raportowanie do zarządu ds. BHP wszelkich wypadków oraz zdarzeń mających istotny wpływ na bezpieczeństwo

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie: wyższe o kierunku lub specjalności z zakresu BHP lub co najmniej studia podyplomowe z tego kierunku

  • co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy na budowach przemysłowych w służbie BHP

  • doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • certyfikat VCA/SCC

Agencja zatrudnienia numer wpisu do rejestru 27782.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 913976577