2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Radom
Dodane 13 maja 2024

Pedagoga specjalnego/Nauczyciela współorganizującego do przedszkola

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Niepubliczne Przedszkole "Słoneczna Kraina" w Radomiu zatrudni Pedagoga specjalnego/Nauczyciela współorganizującego na pełny etat.

Zakres obowiązków: prowadzenie terapii dla dzieci z orzeczeniem, współpraca z nauczycielami, psychologiem, logopedą oraz rodzicami.

Wymagane studia kierunkowe: pedagogika specjalna lub oligofrenopedagogika lub pedagogika integracyjna, zaświadczenie o niekaralności, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i pracę w zgranym, młodym zespole.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu poprzez portal OLX. Kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 896994394