2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Dolnośląskie
  6. Szkolnictwo - Wrocław
  7. Szkolnictwo - Fabryczna
Dodane 26 kwietnia 2024

Pedagog Specjalny- Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Białostocka 47

Wynagrodzenie

6 000 - 7 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Publiczny Przyjazny Zespół Szkolno-Przedszkolny – zlokalizowany przy ul. Białostockiej 47 we Wrocławiu poszukuje do pracy Pedagogów Specjalnych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat (pensum 22h) lub na część etatu,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość awansu zawodowego,

  • współfinansowanie studiów, kursów oraz szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,

  • nieodpłatne wyżywienie w placówce,

  • pracę w przyjaznym, młodym i stale rozwijającym się zespole.

Twój zakres obowiązków:

  • wspieranie dzieci w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej,

  • rozpoznanie indywidualnych potrzeb rozwojowych dzieci,

  • udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej rodzicom i nauczycielom.

  • opracowanie i realizacja we współpracy z innymi specjalistami indywidualnego programu edukacyjnego posiadającego orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

  • wspieranie rozwoju podopiecznych,

  • wspieranie nauczycieli i innych specjalistów,

  • rzetelne realizowanie powierzonych zadań.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym,

  • kreatywność oraz sumienność,

  • niekaralność,

  • mile widziana książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE. 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) WROCŁAWSKA INICJATYWA EDUKACYJNA SP. Z O.O., ul. Brylantowa 3C, 52-214 Wrocław,  informuje:

1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WROCŁAWSKA INICJATYWA EDUKACYJNA SP. Z O.O., ul. Brylantowa 3C, 52-214 Wrocław

2.Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: pisemnie na adres wymieniony w punkcie 1.

3.Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby aktualnej rekrutacji - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, art. 9 ust.2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE. 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) oraz na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy.

4.Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.

5.Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przechowywane przez okresy wynikające z przepisów prawa oraz będą archiwizowane zgodnie z regulacjami obowiązującymi w placówce oświatowej.

6.Posiada Pani/Pan prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

7.Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na działania placówki w zakresie ochrony danych osobowych.

8.Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa. Ich niepodanie może skutkować odmową rozpatrzenia kandydatury w procedurze rekrutacyjnej, a w pozostałym zakresie jest dobrowolna.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 896021742