2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Białołęka
Dodane 24 kwietnia 2024

Pedagog specjalny / Psycholog - przedszkole terapeutyczne w Warszawie

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kompas Terapeutyczny Punkt Przedszkolny w Warszawie (Białołęka) zajmujący się edukacją i terapią dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz niepełnosprawnościami sprzężonymi poszukuje do stałej współpracy specjalistów z zakresu:

  • PEDAGOGIKA SPECJALNA

  • PSYCHOLOGIA

Poszukujemy osób, które będą zajmowały się w naszej placówce pracą terapeutyczną i edukacyjną podczas zajęć indywidualnych oraz grupowych.

Główne zadania:

  • prowadzenie terapii indywidualnej dla max. 3 dzieci

  • współprowadzenie zajęć grupowych wraz z 2 innym nauczycielami (grupa 6-cio osobowa)

  • prowadzenie dokumentacji związanej z terapią uczniów

  • dokonywanie oceny poziomu funkcjonowania dzieci

  • ścisła współpraca z pozostałymi nauczycielami - terapeutami niezbędna do prawidłowego funkcjonowania placówki

  • współpraca z rodzicami

  • współtworzenie standardów prowadzenia dokumentacji terapeutycznej

Poszukujemy kandydatów, którzy:

  • posiadają wykształcenie wyższe kierunkowe (psychologia lub pedagogika specjalna) lub są w trakcie ostatnich lat studiów kierunkowych

  • mile widziane doświadczenie w pracy indywidualnej z dziećmi z zaburzeniami rozwoju i innymi niepełnosprawnościami, jednak nie jest ono wymagane

  • posiadają umiejętności komunikowania się i współpracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę

  • możliwość finansowania szkoleń zewnętrznych

  • wynagrodzenie min. 6000 pln brutto

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 912394718