2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Targówek
Dodane 18 kwietnia 2024

Pedagog specjalny

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy kandydatów na stanowisko pedagog specjalny/psycholog/logopeda do Niepublicznych Terapeutycznych Punktów Przedszkolnych Promitis w Warszawie dla dzieci ze spektrum autyzmu. W naszych punktach przedszkolnych oferujemy edukację, opiekę i terapię. Jeśli cenisz sobie twórcze działanie, indywidualne podejście do rozwoju dzieci i współpracę z zaangażowanym i doświadczonym zespołem, to właśnie Ciebie szukamy! Dołącz do nas, bądź częścią niezapomnianej podróży w świat edukacji, terapii i radości dzieciństwa.

Szukamy specjalistów do placówek na terenie całej Warszawy. Jeżeli chcecie Państwo współtworzyć te wyjątkowe miejsca to zapraszamy.

Obowiązki

  • prowadzenie terapii indywidulanych oraz grupowych

  • współtworzenie WOPFU i IPET i jego realizacja

  • współpraca z rodzicami

  • współpraca z nauczycielami i terapeutami

  • obowiązki opiekuńczo-wychowawcze względem dzieci

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu pedagogiki specjalnej z przygotowaniem pedagogicznym

  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem/zespołem Aspergera

  • umiejętność pracy w zespole

  • zdolności organizacyjne

  • wysoka kultura osobista

  • zaangażowanie i kreatywność

  • samodzielność i odpowiedzialność

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się placówce terapeutyczno-edukacyjnej

  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje

  • małe i kameralne grupy

  • wsparcie i pomoc zespołu,

  • pracę wśród uśmiechniętych ludzi z pasją

  • jasny system wynagrodzeń

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na podany adres mailowy.

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 872587904